Kompani Kvam AS

Hvem er kompaniet?

Kompani Kvam er et IT-selskap som er etablert på Kvam, Nord-Fron i samme bygg som Abaris Consulting.

IT-selskapet leverer tjenester, innen datasupport & digital markedsføring. Vi hjelper bedrifter med vekst og utvikling ved at de styrker sin posisjon på digitale flater. Navnet er hentet fra en militær avdeling som var stasjonert på Kvam på 1700 tallet. Vi valgte navnet for å skape en tilknytning til distriktet og bygda der hvor vi er lokalisert.

Dette er Kompaniet

Hasse Andre Ruud
Daglig leder // Webutvikler
92 16 21 00
hasse@kompanikvam.no
Daniel Strandheim
Digital markedsfører // Webutvikler
94 17 06 54
daniel@kompanikvam.no
Stian Enget
Selger // IKT-Medarbeider
90 77 18 97
stian@kompanikvam.no
Steffen Aaseth
Webutvikler
40 00 22 75
steffen@kompanikvam.no
Lars Tungen
Eier // Salg
982 66 880
lars.tungen@kompanikvam.no
Rune Solholm Bakken
Eier // Salg
93 62 09 57
rune@rubic.no

Vi er sosiale

Skal vi ringe deg?

Ring oss
Kompani Kvam AS 2019 © Alle rettigheter
PersonvernerklæringKontakt oss
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram